ניקוי שטיחים- רק בצורה מקצועית!

השטיח שלכם צובר כמויות של לכלוך, אבק, פירורי אוכל ולעיתים אפילו כתמים מאיימים? רוטב שנשפך, קפה או שתן של כלב? אז ניסתם לנקות בכל מיני חומרים שהיו לכם בבית ואז שאבתם שוב ושוב ועדיין השטיח לא בדיוק מה שהיה… אנחנו כאן כדי לעזור.

אנחנו אוהבים שטיחים. שטיחים פרסים, שטיחים בעבודת יד או שטיחים מאיקיאה. שטיח הוא מוצר שיש כמעט בכל בית. בחדר ילדים או בסלון, בחדר העבודה ובכניסה, הם נעימים למגע, מייפים את החדר והופכים אותו לחמים ונעים. הבעיה מגיעה אחרי תקופת זמן שהשטיח אצלנו, צובר אבק ולכלוך ומגיע הזמן שצריך לנקות אותו. בטח כשמדובר בשטיחים איכותיים ועבים שהלכלוך נצבר היטב בתוך הסיבים שלהם. השטיח מאבד את צבעו והיופי שלו ועלול אפילו ליצור גם ריחות לא נעימים אז מה עושים? איך מנקים שטיח מבלי להרוס אותו? בשביל זה אנחנו כאן לעזור לכם בניקוי מקצועי ואיכותי שאחריו תרגישו שקניתם שטיח חדש 

 

מנקים את כל סוגי השטיחים 

בעוד מוצרים אחרים קל לנקות לבד ובקלות, שטיחים גדולים מידי למכונת הכביסה שלנו ודורשים נקיון יסודי באמצעות חומרים מתאימים שישמרו עליהם ולא יהרסו אותם.
בין אם מדובר בשטיח שנעשה ממכונה או שטיח בעבודת יד, שטיח פרסי או שטיח מאיקאה כל שטיח מקבל את סוג הניקוי היעודי לו, עם חומרים וציוד שמותאמים במדויק לסוג השטיח. אנחנו מחלקים את השטיחים באופן גס לשני סוגים- שטיחים סינטתיים ושטיחים מסיבים טבעיים. 

  • סינטטים- רוב השטיחים שנפגוש היום יהיו שטיחים סינטטים שעשויים מחומרים כמו פוליאסטר ומצופים במרחיקי לחות ולכלוך, הם עשויים במכונה ונעשים כך שהרבה יותר קל לנקות אותם ולמרות שהם זולים יותר משטיחים מסיבים טבעיים הם עמידים יותר. 
  • סיבים טבעיים- לעומת השטיחים הסינטטיים, שטיחים מסיבים טבעיים שעשויים בדרך כלל מכותנה או צמר (ולעיתים גם משי) עשויים בעבודת יד או במכונה ונחשבים ליקרים ויחודיים יותר משטיחים סינטטים והניקוי שלהם הוא הרבה יותר עדין ולעיתים אפילו נדרש ניקוי יבש בלבד כדי לא לפגוע בסיבים הטבעיים ולשמור על איכותו של השטיח.

 

איך זה עובד?

תהליך ניקוי שטיחים הוא תהליך של שלבים שכוללים ניעור מאבק, השרייה בחומרים מתאימים, קרצוף ושטיפה- ומשתנה לפי סוג השטיח. 

  • ניקוי מחול ואבק- דבר ראשון אנחנו ננקה את השטיחים מחול ואבק על ידי ניעור ושאיבה
  • שטיפה בחומרים ייעודיים- לאחר שהסרנו את כל הלכלוך היבש אנחנו נשטוף את השטיח בחומרי ניקוי (במידה ולא נדרש ניקוי יבש) ונפזר את החומרי הניקוי המתאימים לבד ולסיבים של השטיח.
  • קרצוף להסרה מיטבית- נקרצף היטב את השטיח כדי להגיע לכל נקודת לכלוך ולהסרת כתמים עקשנים. במידה והשטיח עדין במיוחד פעולה זאת תתבצע באופן ידני ובהקפדה על שמירת איכות השטיח.
  • ייבוש- לאחר הניקוי השטיח עובר תהליך ייבוש לפי ההתאמה לסוג החומר שממנו עשוי- למשל שטיח בעבודת יד יעבור הליך ייבוש טבעי כדי להמנע מנזקים והתכווצות הסיבים.
  • סריקה אחרונה- לאחר הייבוש השטיחים עוברים בדיקה שמוודאת שהם נקיים וחדשים ועוברים לסירוק ומשם נארזים בקפידה ומוחזרים ללקוח כמו חדשים.

 

נקיון שטיחים עושים רק בצורה מקצועית!

כשמנקים שטיח כמו שצריך ובתהליך קפדני ואיכותי, תהליך הניקוי מחזק את סיבי השטיח ושומר על צבעו שדהה תחת מעטה האבק. אז אם יש לכם שטיח בבית שמעלה אבק או שיש לכם כתם מטריד אל תהססו לפנות למחדש ואנחנו מבטיחים לכם נקיון מקצועי שיחזיר לכם את השטיח בחזרה לחיים ויחזיר את התחושה הנעימה והחמימה לבית.יצירת קשר