ניקוי וילונות – למשרד ולבית

הוילונות שלנו הם צוברי אבק לא קטנים, גם כשאנחנו לא שמים לב עם הזמן הם שומרים אבק ומפזרים אותו במשרד או בבית. גם וילון שנראה נקי לכאורה, ככל הנראה סוחב עליו גרגירי אבק ולכלוך שאנחנו לא שמים לב אליהם. איך להפטר מהלכלוך על הוילונות שלנו? אנחנו כאן לעזור

אנחנו מבלים שעות רבות במשרד, בבית ובחדר השינה ולרוב במקומות האלה יהיו וילונות שמקשטים את החלונות, נותנים אווירה נעימה לבית, למשרד או לחדר במלון שאנחנו מתארחים בו. הם שומרים עלינו מקרני השמש ושומרים על הפרטיות שלנו. אבל אנחנו צריכים להיות ערים גם לזה שוילונות נוטים לסחוב איתם הרבה לכלוך ודורשים ניקוי מידי פעם כדי לשמור עליהם רעננים ויפים וגם לשמור על האוויר שלנו נקי מחיידקים ומאבק שכן דרכם נכנס האוויר לחדר מבחוץ. אבל איך מנקים וילונות? הם גדולים מסורבלים ועשויים לפעמים מחומרים שלא מתאימים למכונת הכביסה שלנו. ניקוי וילונות מקצועי הוא הפתרון.

 

איך הניקוי מתבצע?

תלוי בסוג הוילון ובסוג הבד. אך באופן כללי ניקוי הוילונות מתבצע בכמה דרכים: ניקוי במכונת כביסה במידה והבד מתאים. לעיתים נשתמש בחומרים ייעודיים לניקוי כתמים ואבק רב. שיטה נוספת היא ניקוי באמצעות קיטור. מכשיר יחודי שמשחרר קיטור בלחץ גבוה, חודר אל הכתמים וממוסס אותם. ניקוי בקיטור יעיל גם בכתמים חזקים במיוחד אך זהו ניקוי שדורש מקצועיות והבנה שכן ניקוי לא נכון בקיטור יכול להרוס את בד הוילון. בנוסף ישנם וילונות שננקה בניקוי יבש עם שימוש בחומרים ממיסים אורגניים שמצד אחד מוציאים כתמים ולכלוך אך לא פוגעים בבד ומתאימים לוילונות עדינים במיוחד.

 

אז איך אנחנו מבדילים בין ניקוי וילון אחד לוילון אחר?

  • וילונות עדינים- כמו וילונות רומאים או אורגון שרגישים לניקוי, עוברים ניקוי עדין שמותאם להם.
  • וילונות גלילה וסאן סטריפ-וילונות העשויים מפלסטיק או בד ונעשים על ידי שימור בקיטור.
  • וילונות וניצאנים- וילונות יקרים נדרשים ניקוי על ידי בעל מקצוע מיומן שישמור על איכותם.
  • וילונות דואט- וילונות בעלי שתי שכבות שנדרשים לניקוי כפול.

 

כל כמה זמן כדאי לנקות את הוילונות שלנו?

חשוב להקפיד לנקות את הווילונות לעיתים קרובות בעדיפות לכל מספר חודשים ומקסימום פעם בשנה. קל לשכוח מוילונות שלפעמים משמשים כפרטי נוי בלבד ולהשאיר אותם זמן ארוך מבלי לחשוב לנקות אותם. הם בנתיים צוברים לכלוך וחיידקים ואנחנו בכלל לא שמים לב. מה גם שניקוי וילונות דורש מאמץ רב. אנחנו צריכים לפרק אותם, הם גדולים ומסורבלים ולא נכנסים בקלות למכונת הכביסה או לא מתאימים לכביסה מלכתחילה. במקום לעבוד קשה ולהסתבך, מידי כמה חודשים תחסכו לעצמכם ותבחרו בפתרון הכי נח שהוא לשלוח את הוילונות למקום מקצועי שיכול לעשות את העבודה בשבילכם בצורה מיטבית.

 

מנקים את הוילונות שלכם!

בין אם יש לכם מלון, בית הארחה, בית אבות, מסעדה או אם מדובר במשרד עם הרבה מאוד חלונות ווילונות. אתם יכולים לפנות אלינו כל כמה חודשים ונבצע לכם ניקוי יסודי ומקצועי של כל הוילונות הקיימים. אנחנו נגיע לאסוף אותם, נפרק אותם, נדאג לנקיון שמותאם לסוג הוילון והחומר ממנו הוא עשוי ונחזיר אותם כמו חדשים עד אליכם מבלי שתצתרכו לעשות דבר.

גם אם מדובר בוילון אחד או יותר בבית הפרטי שלכם אנחנו יכולים להגיע ולקחת אותם לניקוי ולהחזיר לכם וילונות נקיים מחיידיקים שיחזירו את האוויר בבית להיות נקי, נעים וריחני.

לכל שאלה מוזמנים לפנות אלינו למכבסת ה"מחדש" ולהנות משירות ומקצועיות עד בית הלקוח.

יצירת קשר